• Index
  •  » Pytania
  •  » Trackmania + neo = coś się chrzani;/

#1 2009-02-26 12:39:39

KubiX

Członek klanu

11176797
Call me!
Skąd: okolice Włocławka
Zarejestrowany: 2009-02-04
Posty: 3
Punktów :   

Trackmania + neo = coś się chrzani;/

Od jakiegoś czasu mam problem z grą. Od razu mówię, że spośród gier sieciowych błąd, o którym za chwilę, występuje tylko w Trackmanii. Właczam grę, wszystko ładnie, cacy, itp. itd. Krótko mówiąc sielanka trwa... Do czasu gdy kończy się dana trasa. Przedstawienie wyników i zwycięzców, odliczanie do zera i... druga trasa się nie wczytuje. 2 minuty później przestaje mi działać xfire, gg i cały net. A neostrada jak głupia pokazuje, że jest połączona. Schylam się, odłączam kabel, podłączam ponownie, restaruję połączenie. Wracam na TM - sytuacja się powtarza. Żadne raporty o błędach nie wyskakują, więc nie mogę zlokalizować chociażby źródła mojego problemu. Może ktoś z Was wie jak pomóc??

Offline

 

#2 2009-02-28 12:31:19

pawioz

Administrator

13128041
Zarejestrowany: 2009-02-04
Posty: 22
Punktów :   

Re: Trackmania + neo = coś się chrzani;/

skopiuj to i napisz na www.turboklan.pun.pl odrazu mówię to jest nowe forum klanu należy zmienić tag ;] ale miałem tan sam proble ale po jakimś czasie on mi zaniknoł i po kłopocie mam a próbowałeś odinstalować TM i ponownie zainstalować ?

Offline

 
  • Index
  •  » Pytania
  •  » Trackmania + neo = coś się chrzani;/

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.harem-rom.pun.pl www.pokemon-violet.pun.pl www.wogsoldat.pun.pl www.pkbud10.pun.pl www.mirzec2e.pun.pl